TLS Online TPP Program

#Question id: 23645


If 15 apples and 20 oranges cost as much as 20 apples and 15 oranges. How do you compare the costs of two?

#Aptitude
  1. Apples are as costly as oranges
  2. Oranges are costly than apples
  3. Apples are costly than oranges
  4. Nothing can be found from the given data